FENERCELL ANASAYFA
Servisler
Bilgi Servisleri
Fenercell Servisleri Ücretlendirme Bilgisi
İçerikler
Servis Adı Ücretlendirme
Oyun 14.0 TL *
Videolar 3.2 TL **
Duvar Kağıtları 3.2 TL **
Animasyonlar 3.2 TL **
Gerçek Sesler 3.2 TL **

* Oyun ücretleri içerik tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. İlgili ücretler ile ilgili bilgiler kategori sayfalarında oyunun alt kımında ve detay sayfalarında belirtilmektedir. WAP, GPRS, SMS bağlantı ücretleri kullanıcı tarafından ilgili operatöre tarifesi üzerinden ödenecektir.

** WAP, GPRS, SMS bağlantı ücretleri kullanıcı tarafından ilgili operatöre tarifesi üzerinden ödenecektir.

Fenercell önceden haber vermeksizin Fenercell üyeliği kapsamında sunulan içerikleri ve abonelik şartlarını değiştirip, yenileyebilir.

Abonelikler
Servis Adı Ücretlendirme Abeonelik Süresi
Fenerbahçe Haberleri Aboneliği Ücretsiz * Aylık
Şans Oyunları Aboneliği 9.6 TLAylık
Oyun Aboneliği 14.0 TLAylık
Video Aboneliği 3.2 TLHaftalık
Animasyon Aboneliği 3.2 TLHaftalık
Duvar Kağıdı Aboneliği 3.2 TLHaftalık
PolyMelodi Aboneliği 3.2 TLHaftalık

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Abonelikler, haftalık abonelikler için her hafta, aylık abonelikler için her ay ücretlendirilir.

Fenercell'in kazançlı üyeliği aylık abonelikler için sadece 1 ay, haftalık abonelikler için sadece 1 hafta süresince geçerlidir

Abonelikler kullanıcı iptal etmediği sürece abonelik süresi sonunda kendiliğinden yenilenecektir

Fenerbahçe Haberleri Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL FB yazıp, Şans Oyunları Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL SANS yazıp, Oyun Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL OYUN yazıp, Gerçek Müzik Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL GERCEKSES yazıp, Video Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL VIDEO yazıp, Animasyon Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL ANIMASYON yazıp, Duvar Kağıdı Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL DUVARKAGIDI yazıp, PolyMelodi Aboneliğinizi dilediğiniz zaman IPTAL POLIMELODI yazıp, 1907'ye göndererek sona erdirebilirsiniz.

Fenercell, abonelerinin sistemde mevcut bilgilerini, müsteri memnuniyeti amaçlı fırsat ve kampanyalar hakkında abonelerini bilgilendirmek amacı ile kullanabilir.

Fenercell önceden haber vermeksizin Fenercell üyeliği kapsamında sunulan içerikleri ve abonelik şartlarını değiştirip, yenileyebilir.FENERBAHÇE HAKKINDA | HUKUKİ ŞARTLAR ve GİZLİLİK POLİTİKASI | ÜYE GİRİŞİ